kvetinace nic neni moc.00_00_07_16.Still

NIC NENI MOC!

PUNKROKOKOVÝ ATELIER

PAVLÍNY PECKO & ALEŠE VÝMOLY

NIC NENI MOC! je punkrokokový ateliér založený v roce 2018 v Braníku Pavlínou Pecko a Alešem Výmolou.

Milujeme mozaiku, punk, upcyklaci, humor, nadsázku, nekorektní pohled na svět a zejména kvalitní matroš. Hledáme ve vetešnictvích, na blešáku a nebo taky v popelnici. Citíme se stoprocentně odpovědni za svoje životy a za prostředí které spoluvytváříme. Vdechujeme vysloužilým předmětům druhý život a transformujeme je s citem a láskou v předměty nové, s novým vzhledem a s novou duší.

 
 
 
 

Galerie

Co vytváříme:

 
stredni barevny2.jpg

Qjetináče

Kéž jsou všechny květiny šťastny...

MOZAIKY

Mozaikové obrazy

P1099634.JPG
P1088047.JPG

KRABIČKY VÁŠNĚ

Schránky pro vaše tajemství a magii

PROŽITÉ UMĚNÍ

Upcyklované bytové doplňky

101.jpg
73288867_473258603532071_233564560259704

PUNK ART

Kurevsky nekorektní tvorba, plakáty, samolepky, malba

MÓDNÍ KOLEKCE NIC NENI MOC!

Netradiční a nekorektní oblečení v naší nové sérii. Trička, majtky, tanga trencle, slipy, mikyny a klidně si můžete nechat potisknout i termosku...

 

Naše filozofie

113.jpg

Robime rukama - terapie tvorbou

Manuální práce rozvíjí tělo i ducha. Naše práce i workšopy jsou jako lék pro duši a únik od uspěchané, vystresované a virtuální doby. Život přestává být jenom dočasná záležitost, která nemá obsah. Relax, meditace, hlava, srdce, ruce a osobitý projev. Je nádherné vidět něco vznikat pod vlastníma rukama a být toho součástí.

Upcyklace

Vdechujeme starým věcem nový smysl a život s úctou k planetě zemi = UP - CYKLUJEME. Vybíráme poctivé předměty a materiály, které s láskou přetváříme v nové, aby přinášely lidem potěšení ještě mnoho dalších let.
V naší tvorbě používáme převážně suroviny jako je keramika, porcelán, sklo, kov, dřevo nebo kámen.

74.jpg
my.jpg

PUNK!

Punk je svoboda. Nejen projevu. Nekorektnost. Být sám sebou. Kopanec do řiti konvencím, sebedůležitosti, serióznosti a tomu, co by se mělo nebo nemělo dělat. Totální uvolnění a nasazení. 
V jednoduchosti je genitalita!

Jebat!

Uvolni se!, nech to plynout, prostě JEBAT! Svět patří těm, co se neposerou. Milujeme princip nahodilosti, nečekané události, vady na kráse, patinu, otisk zubu času, chyby v metriksu. Improvizace je naší součástí. Jsme bez  hranic, máme rádi humor, nadsázku, prvoplánovitost, primitivnost, plytkost a surovost. A kvalitní relaxaci. Vytváříme a děláme přenádherné pičoviny, opravdické, bez rozdílu pro každého.

jebat2.jpg
 

NIC NENÍ MOC!

Punkrokokový ateliér

 

NIC NENI MOC!

punkrokokový ateliér

Pavlína Pecko & Aleš Výmola

603 149 812, 777 143 088

Ke Krči 16, 147 00 Praha 4, Braník, Česko

© 2020 Nic není moc!